Hosting a tvorba webů Skylon

Skylon.cz je nově založený projekt, zaměřující se na tvorbu webových řešení na klíč. Pokud potřebujete navrhnout webové stránky, zařídit reklamu na Facebooku či sestříhat reklamní video, stačí se obrátit na nás. V případě, že si u nás objednáte tvorbu vašich webových stránek, můžete využít našich exkluzivních hostingových služeb a mít o starost méně. Zvládáme i komplexní eshopy, SEO optimalizaci a samozřejmě kódujeme responsivní weby, podle moderních standardů.

Výroba dresů JER53Y

Látky pro naše sportovní oblečení vyrábíme ve vlastní pletárně, což nám umožňuje přizpůsobovat se bez dlouhého vyjednávání s dodavateli novým trendům a okolnostem. Při střihu látek ruční práci většinově už nahrazuje strojový cutter umožňující přesnost a rychlost této základní operace. K potisku střižených dílů využíváme italské rotační sublimační lisy Monti Antonio a velkoformátové tiskárny japonské firmy Mimaki. Naopak při sešívání dílů spoléháme na šikovné ruce našich švadlen a šiček. Stejně tak na invenci designerů a grafiků. Díky tomu jsme schopni vyhovět i speciálním požadavkům zákazníka.

Herní portál Kotelna

Kotelna je nejstarším herním portálem v České republice, jehož kořeny sahají až do roku 2008, který se zaměřuje zeména na servery ze série hry Counter-Strike. Hexagon Community se podílí na kompletní správě Counter-Strike: Global Offensive serverů. Jak již našimi vlastními pluginy, tak týmem, organizování akci, propagace dané sekce, poskytování a spravování VIP služeb a mnohé další.