HEXAGON COMMUNITY
spoluprace header

Herní portál Kotelna

Kotelna je nejstarším a rovnež i největším herním portálem (minimálně po stránce počtu serverů) v České republice, který působí již od roku 2008 s prioritním zaměřením na servery ze série hry Counter-Strike. Jedná se o našeho hlavního partnera se kterým společným úsilím spolupracujeme na mnoho projektech týkajicí se veškerého videoherního průmyslu.

Hosting a webdesign Skylon

Skylon.cz je nově založený projekt, zaměřující se na tvorbu webových řešení na klíč. Pokud potřebujete navrhnout webové stránky, zařídit reklamu na Facebooku či sestříhat reklamní video, stačí se obrátit na nás. V případě, že si u nás objednáte tvorbu vašich webových stránek, můžete využít našich exkluzivních hostingových služeb a mít o starost méně. Zvládáme i komplexní eshopy, SEO optimalizaci a samozřejmě kódujeme responsivní weby, podle moderních standardů.

Internetové rádio MaxXbeat

Jsme Maxxbeat - internetové rádio pro mladé posluchače. Existuje spoustu internetových rádií, které nabízejí neustále dokola tu samou ohranou "písničku". Maxxbeat se rozhodlo vydat jinou cestou. Naším cílem je hudebně se odlišit od většiny rozhlasových stanic, a proto Vám nabízíme zcela unikátní programovou soupisku tvořící HOT AC a nekomerční muziku.

CS:GO Server Hosting MasterCSGO

Herný hosting špecializovaný na CS:GO a Teamspeak3 servery. Hlavnou výhodou oproti konkurencií je platba serverov pomocou skinov, tombola, kde môžete získať ďalšie CS:GO skiny a hry. Servery sú hostované v Českej Republike a sú chránené voči DDoS, čo zaručuje nízky ping po celej Európe. K serverom sú poskytované aj služby zdarma ako napr. SourceBans, HLStatsX, Fast Download atď. Si náročný užívateľ a potrebuješ VPS alebo VDS? Nájdeš u nás aj to - a to dokonca so zľavou! Tak na čo čakáš?

Výrobna dresů JER53Y

Látky pro naše sportovní oblečení vyrábíme ve vlastní pletárně, což nám umožňuje přizpůsobovat se bez dlouhého vyjednávání s dodavateli novým trendům a okolnostem. Při střihu látek ruční práci většinově už nahrazuje strojový cutter umožňující přesnost a rychlost této základní operace. K potisku střižených dílů využíváme italské rotační sublimační lisy Monti Antonio a velkoformátové tiskárny japonské firmy Mimaki. Naopak při sešívání dílů spoléháme na šikovné ruce našich švadlen a šiček. Stejně tak na invenci designerů a grafiků. Díky tomu jsme schopni vyhovět i speciálním požadavkům zákazníka.